Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czSouhlas se zasíláním elektronické faktury

Vážení odběratelé, rádi bychom Vám nabídli možnost zasílání daňových dokladů elektronickou cestou.

Daňové doklady ve formátu PDF opatřené elektronickým podpisem splňují veškeré náležitosti, které stanovuje zákon 235/2004 Sb., o DPH. Plně tak nahrazují papírovou verzi, jejíž zasílání poštou bude ukončeno. Skvělý způsob, jak šetřit čas i životní prostředí, nemyslíte?

Pro udělení souhlasu s elektronickou fakturací prosím zvolte potřebný formulář a vyplňte všechna povinná pole. Nezapomeňte vyplnit platnou e-mailovou adresu, na kterou Vám budou daňové doklady zasílány:

 

tepelný OP (odběratel tepelné energie) | netepelný OP

V případě požadavku o zasílání elektronických faktur pro více smluvních účtů je nutné udělit souhlas pro každý smluvní účet samostatně.

Napište prosím číslo dva:

* Povinná pole

Vyplněním výše uvedeného elektronického formuláře vyjadřuji svůj souhlas s tím, aby mé osobní údaje byly prodávajícím shromažďovány, zpracovávány a uchovávány dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, za účelem plnění kupní smlouvy na dodávku a odběr tepelné energie.

Udělením souhlasu s elektronickou fakturací budou počínaje požadovaným datem zahájení zasílány všechny daňové doklady na zadanou emailovou adresu. Zasílání daňových dokladů v listinné podobě tak bude ukončeno.

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace