Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czMobilní aplikace Teplota v Brně

U příležitosti 85. výročí Tepláren Brno jsme pro obyvatele a návštěvníky Brna připravili novou mobilní aplikaci Teplota v Brně. Ta přináší nejen aktuální venkovní teplotu v každé z brněnských městských částí, ale také doporučení, jak úsporně hospodařit s energiemi v daném ročním období.

Aplikaci lze stáhnout zdarma na následujících odkazech:

Stáhnout na App Store Nyní na Google Play 

Teplárny Brno mají na svých objektech instalovanou unikátní soustavu teploměrů, jejichž údaje dlouhodobě sledují. Kromě okamžité teploty tak mají k dispozici i denní grafy jejich vývoje v jednotlivých městských částech či meziroční srovnání. Informace jsme dosud zveřejňovali na našich webových stránkách, a protože o ně byl značný zájem, rozhodli jsme se zpřístupnit je i prostřednictvím mobilů, v první fázi v operačním systému iOS.

Na rozdíl od jiných podobných aplikací Teplota v Brně nesdělí uživateli jen momentální stav přímo v jeho okolí, ale umožní i porovnání údajů například mezi různými městskými částmi nebo zpětně v čase. V aplikaci nechybí také tipy, jak ušetřit za energie, či zajímavé informace vztahující se k aktuálním teplotám.

Další informace v tiskové zprávě: Nová mobilní aplikace Tepláren Brno mapuje venkovní teploty v každém koutě města

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001 ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace