Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czNabídka dalších služeb

Havarijní služba

Stala se technická porucha nebo havárie ve Vašem domě? Volejte naši non-stop havarijní službu. Dokážeme řešit nejen poruchy v přívodu a výrobě tepla, ale i havárie rozvodů vody, elektřiny a plynu.

Pomoc stále na dosah.
24 hodin denně, 365 dní v roce.

Odečty a rozúčtování tepla a vody

Poskytujeme odečty a rozúčtování nákladů na vytápění a spotřebu studené a teplé vody. Instalujeme vodoměry, rozdělovače topných nákladů a podružné měřiče tepla.

Vybrané služby zajišťujeme s cílem optimalizace spotřeby tepla na straně našich zákazníků.

Vybudování a provoz zdrojů tepla

Dosluhuje Vám Vaše staré zařízení? Potřebujete vybudovat efektivnější tepelný zdroj? Nemáte čas a dostatek zkušeností, abyste zdroj provozovali?

Všechny starosti nechejte na nás. Navrhneme nejvhodnější řešení a pomůžeme s realizací. Vaše nové i stávající zařízení převezmeme do správy.

Termovizní měření

Hledáte způsob, jak úsporněji řešit vytápění ve Vašem domě? Někdy nemusí být problém v samotném zdroji tepla, ale v únicích tepla způsobených například vadami v konstrukci budovy, nebo nesprávným zateplením pláště. Jedním z nejjednodušších způsobů, jak problematická místa odhalit, je termovizní měření.

Podívejte se na Váš dům jako na celek. Šetřit energie se Vám vyplatí!

Projekce a audity, PENB

Řešíte projekt pro vytápění? Potřebujete energetický audit, či poptáváte zpracování průkazu energetické náročnosti budovy (PENB)?

Tým našich projektantů je Vám k dispozici bez ohledu na to, zda řešíte projekt pro připojení k naší soustavě zásobování tepelnou energií, nebo budujete či rekonstruujete vlastní tepelné zařízení.

Údržba a servis

Nezáleží na tom, zda řešíte opravu plynového kotle, výměnu rozvodů ústředního topení, anebo třeba výměnu odpadů. Na nás se můžete obrátit kdykoli.

Nabízíme komplexní portfolio služeb, od instalatérských a topenářských prací, až po elektroinstalační práce včetně revizí.

Pronájem nebytových prostor

Hledáte prostor pro Vaši kancelář, nebo objekt vhodný pro umístění výroby či skladu?

Nabízíme prostory k pronájmu v našich provozovnách a objektech zdrojů.

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001 ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace