Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czVýkopové práce

Výkopové práce provádíme během plánovaných investičních akcí, nebo v případě odstraňování náhlých poruch na tepelných sítích. V obou případech vždy děláme maximum pro to, abychom minimalizovali negativní dopad prací v dané lokalitě.

V současné době probíhají výkopové práce v následujících lokalitách.
Za vzniklé komplikace se Vám velmi omlouváme.

 

Výkopové práce - Souhrady 11

V rámci odstranění havárie na tepelném rozvodu plynové kotelny na ul. Souhrady 11 bude proveden výkop v komunikaci. S pracemi bude spojené dopravní omezení - situace je rozkreslena v přiloženém schématu.

Termín prací: 19. 11. – 30. 11. 2018

Ke stažení:
Situace - dopravní omezení, Souhrady 11 (schéma ve formátu PDF)


Rekonstrukce horkovodu Staré Brno při ul. Vsetínská mezi šachtami HJ40 – HJ50

Termín prací: od 06/2018

Práce jsou spojeny s výměnou stávajícího horkovodu za nové rozvody v PI potrubí. Výkopy budou prováděny mimo hlavní komunikaci, tzn. ulice Renneská nebude dotčena pracemi. Po celou dobu realizace budou všichni odběratelé napojeni na provizorní rozvody, tzn. proběhnou pouze odstávky v rámci přepojování ze stávajícího horkovodu na provizorní potrubí a naopak. 

Ke stažení:
Situace - okolí ul. Vsetínské (podrobná mapa ve formátu PDF)


Tramvaj Plotní - soubor staveb, etapa 2-4

Statutární město Brno v součinnosti s ŘSD, DPmB, a.s. a Teplárnami Brno, a.s., realizuje řešení dopravní situace v oblasti ulic Plotní a Dornych. Stavba obsahuje přemístění tramvajové tratě z ulice Dornych na ulici Plotní, což má dopad na stávající rozvody tepla Tepláren Brno, a.s. i na realizaci nových horkovodních rozvodů v této lokalitě.

Projekt Tepláren Brno se zaměřuje na přestavbu parního systému centrálního zásobování teplem na horkovodní, a rozšíření sítě dálkového zásobováním teplem v rámci rekonstrukce ulice Plotní a Dornych.

Ke stažení:
Situace - Plotní včetně stávajících rozvodů (mapa ve formátu PNG)

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.


Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace