Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.cz5 důvodů proč chtít naše teplo

 
 

Dostupnost

Teplo po Brně rozvádíme rozsáhlou soustavou parovodů a horkovodů, ke které můžeme naše zákazníky připojit.

Mimo dosah soustavy zásobování tepelnou energií dokážeme vybudovat nebo zrekonstruovat plynovou kotelnu.
Všem našim zákazníkům zajišťujeme nepřetržitou a spolehlivou dodávku tepla.


Postaráme se o rozvod tepla až k radiátorům a zajistíme další služby související s dodávkou tepla.

 
 

Komfort

Postaráme se o pravidelný servis rozvodné sítě a tepelných zdrojů. Vaše zdroje můžeme převzít do provozování a ušetřit Vám tak starosti spojené se servisem a opravami.

Obstaráme veškerou potřebnou administrativu. Od ochrany životního prostředí až po odečty spotřeby tepla a teplé vody a rozpočítání nákladů mezi jednotlivé domácnosti a provozovny.


S námi můžete všechny starosti pustit z hlavy. Vaší jedinou starostí bude nastavit teplotu na svém termostatickém ventilu.

 
 

Úspory

Díky souběžné výrobě tepla a elektřiny a využití energie uvolňované při spalování odpadů dlouhodobě nabízíme prokazatelně nejlevnější* teplo v Brně.

Po celý rok garantujeme stejnou cenu! Šetříme i Váš čas a zastavěnou plochu Vašeho objektu efektivním řešením dodávky tepla pro Vaši domácnost či realizaci Vašeho obchodního záměru.


Naši zákazníci se rostoucích nákladů na teplo obávat nemusejí. Od roku 2012 jsme drželi stejnou cenu tepla, od ledna 2017 jsme ji dokonce o 5 % snížili. V roce 2018 zůstala cena na úrovni roku 2017.

 

* Podle obecných závěrů studie „SZTE a alternativní zdroje tepla“ firmy Invicta BOHEMICA

 
 

Podpora

Pokud se stanete naším zákazníkem, nejlepší technické řešení pro Váš projekt připravíme zdarma.

Vypracujeme kompletní projektovou dokumentaci. Zařízení vybudujeme, zafinancujeme nebo převezmeme do správy. K dispozici Vám je náš tým zkušených obchodníků, projektantů a servisních techniků.


Můžete se spolehnout na naši nepřetržitou havarijní službu
na tel.: 545 161 545. Držení pohotovosti je pro naše smluvní partnery zdarma.

 
 

Odpovědnost

Máme již 87 let zkušeností s výrobou a dodávkami tepla pro jihomoravskou metropoli.

Jsme stoprocentně ve vlastnictví statutárního města Brna. Pomáháme tam, kde je potřeba, dlouhodobě podporujeme brněnské nemocnice, neziskové organizace, nadace a osobnosti, které pomáhají. V roce 2016 jsme obdrželi ocenění v soutěži Ceny hejtmana Jihomoravského kraje za společenskou odpovědnost. Jsme nositeli Národní ceny kvality a certifikací dle standardu ISO.


Teplo vyrábíme ekologicky v kombinovaném cyklu spolu s elektrickou energií a dodáváme jej bezpečně a spolehlivě. Neprodukujeme prach ani toxické látky.

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace