• 17. 12. 2020
  • Kariéra

Provozovatel elektrozařízení provozu Červený mlýn

Teplárny Brno, a.s.

přijmou zaměstnance na pracovní pozici

"Provozovatel elektrozařízení provozu Červený mlýn"

Požadavky:

  • Vzdělání VŠ, zaměření elektroenergetika, silnoproudá elektrotechnika
  • Kvalifikace dle vyhlášky ČÚBP č. 50/1978 Sb. - §6
  • Anglický jazyk – minimálně úroveň B1
  • Pokročilá znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Samostatnost, organizační a komunikační schopnosti
  • Aktivní řidič - průkaz sk. B
  • Čistý trestní rejstřík (ne starší než 3 měsíce)
  • Motivační dopis

Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:

  • Plní povinnosti pověřeného provozovatele vyhrazených elektrických zařízení ve svěřeném provozu. Zajišťuje především plnění zákona č.262/2006 Sb. (zákoník práce) v platném znění, vyhlášky č.73/2010 Sb. v platném znění a vyhlášky ČÚBP č. 50/1978 Sb. v platném znění.
  • Odpovídá za řádný technický stav elektrického zařízení, za jeho spolehlivý, bezpečný a ekonomický způsob provozování a za dodržování bezpečnostních předpisů.
  • Zajišťuje potřeby spojené s přípravou a řízením provozu výroby elektrické energie, vyvedením výkonu do elektrizační soustavy a spolehlivým zajištěním elektrické energie pro vlastní spotřebu. Komunikuje s pověřenými pracovníky nadřazené distribuční soustavy.
  • Zajišťuje formou žádanek potřebné dodavatelské výkony spojené s opravami a revizemi, včetně potřebného materiálu na provoz a údržbu svěřeného zařízení.
  • Koordinuje činnosti dodavatelských firem při opravách, rekonstrukcích, instalacích nových elektrických zařízeních, servisních a diagnostických činnostech.
  • Provádí přejímku nových a rekonstruovaných zařízení do provozu, kontroluje úplnost výchozích revizí a doplňuje provozní předpisy výrobců do MPPP.
  • Zpracovává revizní řád pro svěřené elektrozařízení a odpovídá za dodržování lhůt revizí, vede evidenci revizních zpráv.
  • Odborně řídí a plánuje činnost směnových provozních elektrikářů PČM.
  • Analyzuje a provádí šetření poruch na svěřených EZ, jejich evidenci a zabezpečuje realizaci nápravných opatření.

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v prosperující společnosti, stanete se součástí týmu, který vyrábí elektrickou a tepelnou energii
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity – smlouva na dobu neurčitou, pracovní doba 37,5 hodin týdně,5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, osobní konto zaměstnance (na rekreaci, sport, kulturu,...)
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

Nástup do pracovního poměru možný ihned nebo dle dohody na trvalý pracovní poměr.

Přihlášku s příslušnými doklady(strukturovaný životopis, motivační dopis, kopii nejvýše dosaženého vzdělání, originál nebo ověřenou kopii výpisu z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců) předejte nejpozději do 15. 01. 2021 do 12.00 hod. Lhůta je hmotněprávní, tj. přihláška do výběrového řízení musí být ve stanovené lhůtě skutečně doručena společnosti Teplárny Brno, a.s. V pracovní dny doručte osobně na podatelnu sídla společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno, a to do 14.00 hod. nebo zašlete na adresu Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno 638 00.
Obálka musí být zřetelně u adresy společnosti Teplárny Brno, a.s. označena textem „Neotevírat – Provozovatel elektrozařízení PČM“.

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o obsazení pracovního místa. Později podané přihlášky nebudou zařazeny do výběrového řízení.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Dokument ke stažení (PDF)

Důležité kontakty

Technologie

Virtuální prohlídka

  certifikáty logo brno logo teplárenské združení