Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czElektronická fakturace

Vážení odběratelé, rádi bychom Vám nabídli možnost zasílání daňových dokladů elektronickou cestou.

Daňové doklady ve formátu PDF opatřené elektronickým podpisem splňují veškeré náležitosti, které stanovuje zákon 235/2004 Sb., o DPH. Plně tak nahrazují papírovou verzi, jejíž zasílání poštou bude ukončeno. Skvělý způsob, jak šetřit čas i životní prostředí, nemyslíte?

Pro udělení souhlasu s elektronickou fakturací prosím zvolte potřebný formulář a vyplňte všechna povinná pole. Nezapomeňte vyplnit platnou e-mailovou adresu, na kterou Vám budou daňové doklady zasílány:

 

tepelný OP (odběratel tepelné energie) | netepelný OP
Napište prosím číslo dva:

* Povinná pole

Vyplněním výše uvedeného elektronického formuláře vyjadřuji svůj souhlas s tím, aby mé osobní údaje byly prodávajícím shromažďovány, zpracovávány a uchovávány dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, za účelem plnění kupní smlouvy na dodávku služeb.

Udělením souhlasu s elektronickou fakturací budou počínaje požadovaným datem zahájení zasílány všechny daňové doklady na zadanou emailovou adresu. Zasílání daňových dokladů v listinné podobě tak bude ukončeno.

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace