Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czMobilní aplikace Teplota v Brně

U příležitosti 85. výročí Tepláren Brno jsme pro obyvatele a návštěvníky Brna připravili mobilní aplikaci Teplota v Brně. V současné době již běží její nová vylepšená verze, vyladěná uživatelům na míru.

Aplikaci lze stáhnout zdarma pro zařízení se systémem iOS i Android:

Stáhnout na App Store Stáhnout na App Store

Co nového aplikace přináší?

Na rozdíl od jiných aplikací vám Teplota v Brně nesdělí pouze momentální stav přímo ve vašem okolí, ale získáte přehled o aktuálních teplotách ve všech městských částech, které si můžete procházet dokonce i zpětně v čase. Zároveň máte po ruce užitečné tipy, jak úsporně hospodařit s energiemi v každém ročním období, a rychlý kontakt na Teplárny v případě havárie. Každý den vám zpříjemní malá zajímavost s teplotou spojená a doslova v přímém přenosu můžete sledovat historický vývoj teplot.

Proč si vybrat právě ji?

Kromě nového designového kabátku vás jistě potěší předpověď počasí na 3 dny. Dále získáte přehled o veškerých odstávkách, haváriích a výkopech, což můžete hned a bez problémů nasdílet na sociální sítě, abyste byli v obraze vy i vaše okolí.

Jak aplikace funguje?

Na našich objektech máme instalovanou unikátní soustavu teploměrů, jejichž údaje dlouhodobě sledujeme. Kromě okamžité teploty tak máme k dispozici i denní grafy jejich vývoje v jednotlivých městských částech či meziroční srovnání. Informace jsme dosud zveřejňovali na našich webových stránkách, a protože o ně byl značný zájem, rozhodli jsme se zpřístupnit je i prostřednictvím mobilů.

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace