Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czAktuality

Všechny aktuality

Záhada Kouřící trubky v Brně, co není

27. 11. 2018

POKUD SE ZAJÍMÁTE O BRNĚNSKÉ KULTURNÍ DĚNÍ A JSTE MILOVNÍKY ŠIFER, URČITĚ JSTE ZAREGISTROVALI HRU NAZVANOU BRNO, CO NENÍ. JEJÍM PROSTŘEDNICTVÍM CHCE MAGISTRÁT MĚSTA BRNA SEZNÁMIT VEŘEJNOST S PLÁNOVANÝMI VÝZNAMNÝMI PROJEKTY, KTERÉ MĚSTO A JEHO ORGANIZACE POSTUPNĚ REALIZUJÍ. DO AKTUÁLNÍ HRY JSME SE ZAPSALI I MY.

Ve středu 14. listopadu odstartovalo čtvrté kolo hry Brno, co není s názvem Záhada kouřící trubky. Jak správně tušíte, jedná se o kolo věnované Teplárnám Brno a jejich projektu rekonstrukce dosluhujícího parovodního potrubí, které je postupně nahrazováno úspornějšími horkovody.

A právě po stopách parovodního potrubí provede lovce šifer čtvrté kolo podzimní soutěže. Výchozím bodem soutěže je teplárna na ulici Špitálka, odkud se po vyřešení první šifry vydáte po záhadách kouřících trubek. Celá trasa je dlouhá 2,2 kilometru a má čtyři stanoviště.

Abyste se do hry mohli zapojit, budete potřebovat mobil s připojením na internet a vytištěnou herní brožuru. Tu je možné stáhnout přímo ze stránek hra.brnoconeni.cz nebo si ji vyzvednout na pobočkách Turistického informačního centra na Radnické, u hlavního nádraží nebo u budovy DOMINI PARKU.

Soutěžící, kteří se zatím do hry nezapojili, nemusejí zoufat, nic není ztraceno. Jednotlivých šifer ze všech kol se totiž může každý stále v libovolném pořadí zúčastnit, a to až do neděle 2. prosince, kdy soutěž končí. V sobotu 8. prosince proběhne finálové kolo, kterého se zúčastní 100 nejlepších týmů.

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace