Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czAktuality

Všechny aktuality

NON-STOP havarijní služba pro Vaši firmu

24. 03. 2015

Teplárny Brno jsou spolehlivým dodavatelem tepelné a elektrické energie pro město Brno, naše tradice sahá až do roku 1930. Díky našemu zázemí, stabilitě a zkušenostem dlouholetých zaměstnanců jsme schopni zajistit obyvatelům a firmám působícím v Brně široké portfolio služeb.

Naše havarijní služba je v současnosti nejdostupnější a nejkomplexnější havarijní službou v Brně. Jedná se o službu, která je u našich stávajících zákazníků velmi oblíbená, proto jsme se rozhodli ji dále nabídnout i dalším subjektům v Brně, které neodebírají teplo ze sítě Tepláren Brno, ale uvítali by službu naší nepřetržité havarijní pohotovosti.

Princip fungování služby je zcela jednoduchý. V případě technické poruchy nebo havárie ve Vašem objektu vytočíte tel. číslo 545 161 545 a my Vše vyřešíme za Vás. Naše pomoc je Vám stále na dosah, 24 hodin denně, 365 dní v roce. Naše NON-STOP HAVARIJNÍ SLUŽBA Vám pomůže s řešením havárií a oprav v následujících profesích:

A ještě jedna velmi dobrá zpráva: držení pohotovosti Havarijní služby je pro naše smluvní partnery zdarma. Zákazník hradí pouze případný výjezd na odstranění havárie a použitý materiál.

Další informace o poskytovaných službách naleznete v připojeném produktovém listu nebo na webových stránkách Tepláren Brno v sekci Služby - Zajistíme pro Vás.

Pro více informací také můžete kontaktovat našeho specialistu pro prodej služeb:

Lukáš Novotný
tel.: 545 169 288
e-mail: novotnyl@teplarny.cz

Informace - havarijní služba (PDF)

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace