Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czAktuality

Všechny aktuality

Topná sezona skončila. Připravte se na tu další!

28. 05. 2015

Právě letní přestávka ve vytápění je nejvhodnější příležitostí přichystat se na to, aby v zimě radiátory hřály zase tak, jak mají.

U zařízení, která patří do vlastnictví Tepláren Brno, jsou každoročně v době letní odstávky prováděny v souladu s vyhláškou pravidelné odborné prohlídky zdrojů a rozvodů. Vhodné je však zkontrolovat i zařízení mimo vlastnictví tepláren. Pravidelný servis, čištění a výměny nutných částí zajistí bezproblémový provoz během topné sezóny, ale také mohou pomoci snížit náklady na teplo.

Zákazníkum, kteří se na nás obrátí do 30. června, zdarma provedeme prohlídku tepelných zařízení v objektu.

Prohlídka trvá cca 30 minut a obvykle zahrnuje vizuální kontrolu celého zdroje včetně tlakoměrů, teploměrů a prověření funkčnosti armatur. V případě zjištění závady nabídneme řešení. Zároveň nabízíme servis za výhodné ceny. Teplárny Brno poskytují komplexní služby v oblasti revizí, servisu, oprav a rekonstrukcí tepelných zařízení a rozvodů. Zabýváme se také instalací poměrových měřičů tepla a vodoměrů, včetně servisu namontovaných komponentů a zajištění rozúčtování spotřeby tepla a teplé vody.

Pro více informací o poskytovaných službách kontaktujte obchodní úsek TB:
e-mailem na obchod@teplarny.cz či telefonicky na čísle 545 169 321.

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace