Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czAktuality

Všechny aktuality

Plánujeme odstávku na Starém Brně

27. 07. 2015

Naším dlouhodobým cílem je zajištění spolehlivé dodávky všem zákazníkům a udržení stabilní ceny tepla v Brně. Chceme zůstat nejvýhodnější volbou pro zákazníka nejen z pohledu komfortu služeb, ale také právě z pohledu ekonomického. Těší nás tedy, že dodávka tepla ze soustavy zásobování tepelnou energií (SZTE) je v Brně stále atraktivní volbou. Dokazuje to stabilní zájem nových zákazníků.

Každoročně se nám daří připojovat nové objekty. Aktuálně plánujeme připojení nového zákazníka v oblasti Staré Brno, která je spojena s nutnou odstávkou horkovodu v lokalitě Staré Brno – SU Vojtova. Odstávku realizujeme v nezbytném rozsahu, důvodem je připojení novostavby bytového domu na Vídeňské ulici.

Naší snahou je vždy v případě možností odstávku zkrátit a tím i snížit důsledky omezení, které přerušení dodávek způsobuje našim odběratelům. Právě ve zkrácení omezení se řadíme mezi špičku v celé České republice.

I proto prosíme naše stálé zákazníky o pochopení a omlouváme se za omezení, která Vám tím mohou vzniknout. Všichni dotčení odběratelé budou včas informováni.
Termín: 29. – 30. 8. 2015 (délka 36 hodin)
Lokalita: oblast horkovodu Staré Brno – SU Vojtova (ul. Vídeňská, Renneská třída, ul. Vsetínská, Kamenná, Bělidla, Jílová, Poříčí, Polní, Křížová, Horní, Havlenova, Hluboká, Táborského nábřeží, ul. Vojtova, Strážní, Holandská, Vysoká, Pšeník, Sovinec, Heršpická, Pražákova, Bakalovo nábřeží)

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace