Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czAktuality

Všechny aktuality

Brno v teple - už 85 let. Slavte s námi!

02. 10. 2015

V prosinci tohoto roku oslaví Teplárny Brno významné výročí – dne 4. prosince 1930 byl na ulici Špitálka spuštěn první teplárenský zdroj v Brně. Začala se tak psát historie Tepláren Brno, které si letos připomínají 85. výročí svého vzniku.

Textilky, které patřily mezi naše první odběratele, už dávno zanikly. Nahradily je nemocnice, sídla zahraničních firem, univerzity, školky, bytové domy. Našim zákazníkům dodáváme teplo z ekologických paliv, původní médium – páru – postupně nahrazuje horká voda, dále se rozvíjíme, neustále investujeme, modernizujeme. Jsme ve formě a chceme, aby to Brňané věděli. Proto jsme na podzim připravili propagační kampaň s nosným sloganem „BRNO V TEPLE – UŽ 85 LET“.

Rádi bychom využili této příležitosti a seznámili všechny Brňany se současnou podobou naší firmy. Prostřednictvím kampaně blíže představíme současnou podobu městské teplárny. Přineseme vám informace nejen z historie, ale také přiblížíme rozvoj naší společnosti, zaměříme se na témata jako společenská odpovědnost a ekologie, připomeneme současnou nabídku produktů a služeb, představíme naše zdroje a technologie. Co jsme připravili na podzim tohoto roku se dozvíte zde na webu www.teplarny.cz, ale třeba také v podzimních vydáních měsíčníku Šalina.

Co jsme pro vás připravili?

Mobilní aplikace pro operační systém iOS rozšiřuje oblíbenou mapu teplot dostupnou na našich webových stránkách. Díky mobilní verzi ji můžete mít neustále u sebe. Co umí? Ukazuje aktuální naměřené teploty v jednotlivých brněnských městských částech, obsahuje také historii teplot, zajímavosti vztahující se k teplotám a tipy pro úsporu energie.

5. října startuje první ze tří kol podzimní soutěže pro veřejnost. V každém kole máte možnost vyhrát jednu z 85 cen, stačí odpovědět na tipovací soutěžní otázku. Každé kolo trvá 14 dnů, odpovědi můžete zasílat přes www.teplarny.cz/soutez.

Od 9. do 23. října bude probíhat tematická výstava k 85. výročí teplárny v nákupní galerii Vaňkovka. Na celkem sedmi prezentačních panelech přímo v přízemí nákupního centra se můžete seznámit se současnou podobou TB.

Od 9. října také začne jezdit „Teplárenská tramvaj“. Tematicky laděná tramvaj bude prezentovat komplexní informace o výrobě tepla v Brně. Tramvají se můžete svézt až do ledna 2016, platí v ní klasické jízdné DPMB. Jedná se o jakousi pojízdnou „mini-výstavu“ se zajímavými informacemi městské teplárně.

S termínem výročí, 4. 12., je spjatý start road show pro všechny obyvatele Brna. Nachystáme info-stánek s plynovými ohřívači vzduchu, který bude rotovat během 10 dnů po 10 různých lokacích v Brně. Brňanům nabídneme možnost se s námi symbolicky ohřát během čekání na dopravní spoj a dozvědět se přitom něco o teplárnách.

Knižní publikaci vydáme u příležitosti výročí. Kniha komplexně představí současnou společnost TB, a.s., její produkty a služby. Nebudeme vycházet pouze z historie, chceme představit společnost, jak vypadá v roce 2015, tedy jako moderní a technologicky vyspělou firmu. Publikace bude v omezeném množství k dispozici během prosincové road show.

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace