Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czAktuality

Všechny aktuality

Úspěšná příprava na topnou sezónu

28. 10. 2015

Teplárny Brno využívají období letní přestávky ve vytápění k pravidelným prohlídkám zdrojů a rozvodů. Letos poprvé jsme nabídli také našim zákazníkům prohlídku tepelných zařízení v jejich objektu zdarma.

Na naši nabídku reagovalo na dvě desítky zákazníků, kteří požádali o prohlídku a využili tak příležitosti zodpovědně a odborně připravit topná zařízení tak, aby měli jistotu bezproblémového chodu v nadcházející topné sezóně.

Všechny poptávky jsme vyřešili v dohodnutých termínech. Při komplexní vizuální kontrole tepelných zařízení jsme identifikovali celkem 17 nedostatků, u kterých jsme zákazníkům navrhli nápravu.

Teplárny Brno nabízí komplexní služby v oblasti revizí, servisu, oprav a rekonstrukcí tepelných zařízení a rozvodů. Zabýváme se také instalací poměrových měřičů tepla a vodoměrů, včetně servisu namontovaných komponentů a zajištění rozúčtování spotřeby tepla a teplé vody.

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace