Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czAktuality

Všechny aktuality

"Teplárenská" tramvaj připomíná 85. výročí

06. 11. 2015

Tramvaj připomínající 85. výročí Tepláren Brno vyrazila do brněnských ulic v polovině října a můžete ji zde potkat až do poloviny února příštího roku. Zvenčí je vůz označen výraznými polepy v charakteristické červenobílé barvě, uvnitř pak najdou cestující mini-výstavu mapující historii městské společnosti, která v současnosti zásobuje teplem více než 90 tisíc domácností v moravské metropoli. Pokud jste nestihli navštívit říjnovou výstavu v Galerii Vaňkovka, můžete se tak zajímavosti o městské teplárně dozvědět právě například během cestování brněnskou MHD.

Letošní výročí chceme především využít k tomu, abychom se Brňanům co nejvíce představili jako moderní firma, dodávající komfortní teplo bez starostí. Na plakátcích umístěných uvnitř ve vozidle se tedy například dozvíte o počátcích moderního teplárenství, které v Brně odstartovalo spuštění nejstaršího provozu na Špitálce v roce 1930, nechybějí však ani zajímavosti o nejmodernějším provozu Tepláren Brno Červeném mlýně, jehož technologické vybavení umožňující kombinovanou výrobu tepla a elektřiny patří mezi evropskou špičku, či podrobnosti k postupné výměně zastaralých parovodů za moderní horkovody. Zaujmou jistě také informace k aplikaci Teplota v Brně, kterou jsme představili veřejnosti začátkem října.

Tramvaj je nasazována na různých linkách a lze ji „vystopovat“ pomocí aplikace iRIS (http://iris.bmhd.cz), kde je možné zobrazit jak linku, na které tramvaj v daný den jezdí, tak její aktuální polohu.
Evidenční číslo tramvaje pro vyhledání v iRIS je 1038.

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace