Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czAktuality

Všechny aktuality

Teplota v Brně i pro Android

26. 01. 2016

Mobilní aplikace Teplota v Brně je jedním z dárků, které pro Brňany ke svému 85. výročí připravily Teplárny Brno. Každý díky ní může mimo jiné rychle a pohodlně zjistit, jaká je v jeho městské části v daný okamžik venkovní teplota. Aplikace byla ze začátku jen pro operační systém iOS, dosud si ji stáhly přes tři stovky Brňanů. Daleko rozšířenější jsou však telefony se systémem Android. I v něm už Teplota v Brně funguje.

Pro operační systém Android je zdarma ke stažení přes službu Google Play, uživatelé telefonů s operačním systémem iOS ji také zdarma najdou v obchodě iTunes.

 

Na našich objektech máme unikátní soustavu teploměrů, které neustále a dlouhodobě sledujeme. Máme tak okamžitý přehled, jaká je teplota v každé městské části. Údaje využíváme především k řízení dodávek tepla, ale zveřejňujeme je také na našem webu teplarny.cz v sekci „Teploty v Brně“. Podle našich zkušeností je to nejnavštěvovanější část stránek.

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace