Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czAktuality

Všechny aktuality

Vyhledávač pomůže najít správného obchodníka

08. 02. 2016

Máte dotazy k dodávkám tepla do Vašeho domu? Je něco, co pro Vás Teplárny Brno mohou udělat? Už nemusíte složitě hledat vizitku nebo telefonní číslo. Stačí otevřít stránky www.teplarny.cz a kliknout na odkaz "Najdi obchodníka".

Každý dům napojený na Teplárny Brno má totiž přiděleného svého obchodního zástupce a díky speciálnímu vyhledávači mohou odběratelé rychle najít kontaktní údaje právě toho, který má na starosti jejich odběrné místo. Služba funguje od loňského roku v rámci aktualizovaných webových stránek www.teplarny.cz. Snadno tak lze řešit požadavky týkající se dodávek tepla nebo poskytovaných služeb. Nechybí ani kontakty na odborníky, kteří jsou k dispozici pro zodpovězení případných dotazů. Nyní se navíc získání informací stalo ještě uživatelsky příjemnějším a snadnějším. „Při psaní se nově nabízí seznam vyhledávaných ulic. Stačí zadat několik počátečních písmen adresy, a svého obchodníka najde bez problému opravdu každý,“ upřesnil obchodní ředitel Tepláren Brno Ing. Vlastimil Sucháček.

Novinka je dalším krokem, jak co nejvíce zpříjemnit zákazníkům komunikaci s Teplárnami Brno. Členění webových stránek, které se poprvé představily před rokem, umožňuje prostřednictvím hlavního menu rychlou a snadnou orientaci v nabídce tepla a služeb. „Webové stránky budeme i v letošním roce rozvíjet, aby byly maximálně přehledné a nabídly našim zákazníkům veškeré potřebné informace. Například v sekci Odstávky/Poruchy se nyní prakticky okamžitě po zjištění poruchy, kvůli níž je nutné přerušit dodávku tepla, objeví konkrétní lokalizace odstávky. Ty plánované najdou návštěvníci stránek v předstihu několika týdnů,“ doplnil Sucháček.

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace