Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czAktuality

Všechny aktuality

Teplárny Brno nabízí kontrolu zdrojů ZDARMA

31. 05. 2016

Topná sezóna je za námi. Připravte se na tu další! Nenechte upadnout topení do letního spánku a využijte pauzy k bezplatné kontrole vašich tepelných zdrojů. V zimě tak budete mít jistotu, že radiátory budou zase hřát tak, jak mají.

Letní přestávka v topné sezóně je nejvhodnějším obdobím pro kontrolu tepelných zařízení. U zařízení, která patří do vlastnictví Tepláren Brno, jsou každoročně během letní odstávky prováděny v souladu s vyhláškou pravidelné odborné prohlídky zdrojů a rozvodů. Všem našim zákazníkům ale doporučujeme věnovat patřičnou pozornost i zařízením mimo vlastnictví tepláren. Péče, kterou jim poskytnete formou pravidelného servisu, se vám vrátí v podobě odhalení případných nedostatků, bezproblémového provozu během topné sezóny, ale může přispět i ke snižování nákladů za teplo.

Máte zájem o revizi tepelných zařízení ve vašem objektu? Chcete získat v předstihu jistotu, že vaše tepelná zařízení jsou v pořádku pro další topnou sezónu? A ZDARMA?

Kontaktujte nás do 30. června 2016 na tel. čísle 545 169 321 nebo e-mailem na obchod@teplarny.cz. Zajistíme pro vás bezplatnou prohlídku vašich tepelných zařízení našimi odborníky. POZOR - platí pouze do 30. června 2016 a vztahuje se na domovní výměníkové stanice a domovní plynové kotelny!

Návštěva revizního technika Tepláren Brno trvá většinou 30 minut, a zahrnuje vizuální kontrolu zdroje včetně tlakoměrů, teploměrů a prověření funkčnosti armatur. V případě zjištění závady vám nabídneme spolu s řešením i servis za výhodné ceny. Pro naše zákazníky zajišťujeme komplexní služby v oblasti revize, servisu i oprav tepelných zařízení a rozvodů.

Mnoho majitelů objektů z „úsporných“ důvodů řeší nedostatky tepelných soustav, které pozorovali během topné sezóny, na vlastní pěst. Mohou si tak ale přivodit ještě větší problémy. Pro veškeré servisní a opravářské práce je totiž nutné mít nejen zkušenosti, ale také potřebná oprávnění!

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace