Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czAktuality

Všechny aktuality

Představujeme nový 'komunikační tým' Tepláren Brno

15. 09. 2016

Snadnější, přehlednější a i příjemnější komunikace. Takový je hlavní úkol pro nový „tým“ čtyř odborníků na slovo vzatých, s nimiž se od podzimu budete setkávat. Kreslené postavičky s „vymezenými resorty“ budou představovat novinky i služby a budou přinášet odpovědi na vaše nejčastější dotazy. Postupně se objeví nejen zde na našich webových stránkách, ale také v informačních materiálech, obchodním newsletteru, mobilní aplikaci, ale třeba také formou polepů na vozech havarijní služby. Seznamte se s jednotlivými "týpky" z poněkud netradičního komunikačního týmu trochu blíže:

Inženýr Spořínek

Je připojení k teplárnám výhodné? Kolik vůbec stojí teplo? A dá se s teplárnami v budoucnu uspořit? Na tyto dotazy zná odpověď inženýr Spořínek. Vzděláním je ekonom a nechal by si pro korunu koleno vrtat, takže věřte, že svou práci bere zodpovědně. Teď má navíc velmi příznivé zprávy, protože od ledna 2017 Teplárny Brno snižují cenu tepla o 5 %. S touto postavičkou se tedy během podzimu budete určitě potkávat častěji.

 

 

Tonda Borec

Tonda je „teplárník“ celým svým srdcem, a to nejen proto, že jeho jméno začíná iniciálami „TB“. V teplárnách pracoval už jeho táta, který Tondu od mala vedl k poctivému řemeslu. Tonda poradí s opravami a řešením havárií, vysvětlí jak na instalace vodoměrů a rozdělovačů topných nákladů, pomůže se servisem, údržbou a provozováním tepelných zdrojů. Máte-li dotazy technického charakteru, Tonda ví jak na to.

 

Inženýr Turbíni

Proč se mění parovody za horkovody? Jak funguje turbína na provoze Červený mlýn? Jaké další sofistikované technologie Teplárny Brno využívají? Vše vysvětlí inženýr Turbíni. Pochází z rodiny vynálezců, takže hledání nových řešení má doslova „v krvi“. Pokud fandíte moderním technologiím, inženýr Turbíni je Váš člověk.

 

Pan Pohodář

Je externím členem týmu, poradcem z řad zákazníků, který nám pomáhá pochopit přání a potřeby našich odběratelů. Pan Pohodář má „pod čepicí“, neskočí na reklamní triky, vše si vždy důkladně prověřuje. Má rád řešení, která prostě fungují, a proto má Teplo bez starostí.

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace