Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czAktuality

Všechny aktuality

Představili jsme se na sympoziu pro majitele a správce bytových domů

21. 10. 2016

POD ZÁŠTITOU OBČANSKÉHO SDRUŽENÍ PRO NÁŠ DŮM SE VE STŘEDU 19. ŘÍJNA V HOTELU AVANTI KONALO SYMPOZIUM NAZVANÉ „JAK TO DĚLAJÍ JINDE“. ZAPOJILI JSME SE I MY.

Účastníci sympozia měli možnost vyslechnout na dvě desítky prezentací, zaměřených na opravy, rekonstrukce a životní styl uvnitř bytových domů. Dvěma prezentacemi jsme posluchačům přiblížili nabídku služeb pro bytové domy a vývoj ceny tepla. Obchodní ředitel Tepláren Brno, Ing. Vlastimil Sucháček, seznámil zákazníky s dobrou zprávou, kterou je snížení ceny tepla. Popsal opatření, kterými jsme zlevnění dosáhli, a porovnal výdaje domácností za teplo během posledních 10 let. Od 1. ledna 2017 Teplárny Brno plošně snižují cenu tepla o 5 %, což se v peněženkách průměrné domácnosti projeví roční úsporou v hodnotě přibližně 900 korun.

V odpoledním bloku přednášek navázal pan Martin Brůna prezentací služeb pro bytové domy. Shrnul tak hlavní služby, díky nimž mohou mít naši zákazníci Teplo bez starostí. Mezi ty nejvíc poptávané patří non-stop havarijní sužba, která je nejkomplexnější a nejdostupnější vBrně. Současně je navíc nejvýhodnější, protože za držení pohotovosti naši zákazníci neplatí. Další témata, kterým se pan Brůna věnoval, byly výstavba, rekonstrukce aprovozování tepelných zdrojů, zpracování průkazu energetické náročnosti budovy aproblematika energetického managementu. Tuto službu pro Vás připravujeme nově a jejím cílem je úspora nákladů na vytápění.

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace