Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czAktuality

Všechny aktuality

Hosty nového Marriottu v Brně hřejí teplárny

29. 11. 2016

TEPLÁRNY BRNO JSOU DLOUHODOBĚ ÚSPĚŠNÉ V PŘIPOJOVÁNÍ NOVÝCH OBJEKTŮ. ROZŠIŘOVÁNÍ PORTFOLIA ZÁKAZNÍKŮ TÉTO MĚSTSKÉ SPOLEČNOSTI JEDNOZNAČNĚ VYPOVÍDÁ O VÝHODNOSTI CENTRÁLNÍ DODÁVKY TEPLA, KTEROU KAŽDOROČNĚ PREFERUJE ŠIROKÉ SPEKTRUM DALŠÍCH NOVÝCH ODBĚRATELŮ, OD BYTOVÝCH DOMŮ, PŘES FIRMY AŽ PO ADMINISTRATIVNÍ KOMPLEXY. PŘIPOJENÍ K SOUSTAVĚ ZÁSOBOVÁNÍ TEPELNOU ENERGIÍ ZVOLILA TAKÉ DEVELOPERSKÁ SPOLEČNOST CTP, KTERÁ V BRNĚ ZAJIŠŤOVALA VÝSTAVBU NOVÉHO HOTELU MARRIOTT COURTYARD.

Moderní čtyřhvězdičkový hotel provozovaný nadnárodním řetězcem stojí na ulici Holandská a je součástí moderního administrativního komplexu Spielberk Office Centre. Teplárny Brno zajistily vybudování horkovodní přípojky. Dodávka tepla do objektu byla zahájena v druhé polovině září, očekávaný odběr je 3 850 GJ / rok.

Nový Marriott Courtyard není jediným hotelem v Brně, který spoléhá na centrální dodávku tepla. Mezi významné hotely využívající služeb Tepláren Brno patří také Grandhotel Brno, Best Western Premier Hotel International, Hotel Continental, hotel Voroněž či pětihvězdičkový Barceló Brno Palace.

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace