Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czAktuality

Všechny aktuality

Havárie a poruchy řešíme non-stop

07. 04. 2017

MAJITELŮM DOMŮ I BYTOVÝCH JEDNOTEK NABÍZÍME V PŘÍPADĚ HAVÁRIE ČI PORUCHY V DOMĚ NEPŘETRŽITOU HAVARIJNÍ POHOTOVOST. PRINCIP FUNGOVÁNÍ JE JEDNODUCHÝ, MÁTE-LI SJEDNANOU SMLOUVU, STAČÍ ZAVOLAT NA ČÍSLO 545 161 545, PRACOVNÍKOVI DISPEČINKU HAVARIJNÍ SLUŽBY NAHLÁSIT PROBLÉM A O VŠE OSTATNÍ UŽ SE POSTARÁME MY.

Být našimi smluvními partnery se vyplatí, ušetříte si nejen spousty zbytečných nervů a starostí, ale navíc máte non-stop pohotovost k dispozici zdarma. Zaplatíte pouze za výjezd k zásahu, sazbu za odvedenou práci a náklady za použitý materiál. Platný ceník a další informace naleznete na našich webových stránkách www.teplarny.cz v sekci Služby – Nabídka dalších služeb.

Nabízíme Vám nejen pomoc s řešením havárií a oprav rozvodů topení (včetně topných těles a armatur), rozvodů vody, plynu a elektřiny, ale například i s otevřením uzamčených prostor. Konkrétní rozsah služby vždy záleží na Vašich preferencích, lze ji rozšířit i o opravy v bytových jednotkách. Hlavním cílem našeho havarijního týmu je co nejrychleji zabránit škodám na majetku či ohrožení zdraví osob.

Pro více informací o poskytovaných službách nebo o uzavření kupní smlouvy kontaktujte pana Martina Brůnu na 545 169 288, bruna@teplarny.cz.

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace