Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czAktuality

Všechny aktuality

Studenti středních odborných škol z Jihomoravského kraje získají praxi v brněnsých teplárnách

04. 04. 2017

Exkurze do provozů, stáže nebo větší zapojení odborníků z praxe při organizování soutěže Energetická stavba roku Jihomoravského kraje. Tyto a další konkrétní kroky zahrnuje Memorandum o spolupráci v oblastech energetiky a technického zařízení budov, které podepsali koncem března představitelé Jihomoravského kraje, Tepláren Brno,a.s., a občanského sdružení Asociace odborných velkoobchodů a výrobců technických zařízení budov.

Společným cílem je ve vzájemné součinnosti více propojit zkušenosti a znalosti odborníků v oblastech souvisejících s výrobou, distribucí a využitím tepelné energie v rámci kraje. „Především bychom se rádi zaměřili na zkvalitnění středního vzdělání. Studentům proto hodláme nabízet takové možnosti pro praxi, jejichž zajištění přímo na škole není možné například kvůli nákladnosti nebo nedostupnosti některých technologií. Počítáme také se zapojením našich zkušených pracovníků přímo do výuky specializovaných předmětů,“ upřesnil generální ředitel Tepláren Brno Ing. Petr Fajmon, MBA.

Více se dozvíte v tiskové zprávě ze dne 3. 4. 2017.

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace