Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czAktuality

Všechny aktuality

Využijte nabídku bezplatné prohlídky tepelných zdrojů

02. 06. 2017

Letošní leden byl s průměrnou teplotou minus 4,6 stupně druhým nejmrazivějším lednem za posledních třicet let, zařadil se dokonce i do žebříčku dvaceti těch nejchladnějších od roku 1929. Radiátory statečně hřály mnoho dní naplno a zimní počasí tak všechny tepelné zdroje poctivě prověřilo.

Právě nyní, v době letní odstávky, je ten správný čas dopřát svému tepelnému zdroji za odměnu pravidelnou kontrolu, aby Vás ani v příštím roce nezaskočila náhlá porucha a radiátory hřály spolehlivě tak, jak mají. Všem našim zákazníkům proto nabízíme kontrolu tepelného zařízení našimi techniky.

Při objednání prohlídky do 30. 6. 2017 Vám zařízení zkontrolujeme ZDARMA!

 

K čemu prohlídka slouží?

U tepelných zařízení, která patří do vlastnictví Tepláren Brno, jsou každoročně v době letní odstávky prováděny v souladu s vyhláškou pravidelné odborné prohlídky zdrojů a rozvodů. Zákazníkům však doporučujeme zkontrolovat i zařízení mimo vlastnictví tepláren. Pravidelný servis, čištění a výměny nutných částí zajistí bezproblémový provoz během topné sezony, mohou ale také pomoci snížit náklady na teplo. Pokud svému tepelnému zařízení dopřejete pravidelnou péči, vrátí se Vám v podobě včasného odhalení případných nedostatků.

Mnoho majitelů objektů z „úsporných“ důvodů řeší nedostatky tepelných soustav, které zpozorovali v průběhu zimního období, na vlastní pěst. Mohou si tak ale přivodit ještě větší problémy. Pro veškeré servisní a opravářské práce je totiž nutné mít nejen zkušenosti, ale také potřebná oprávnění.

Jak prohlídka probíhá?

Návštěva revizního technika Tepláren Brno trvá zpravidla 30 minut a zahrnuje vizuální kontrolu zdroje včetně tlakoměrů, teploměrů a prověření funkčnosti armatur. V případě zjištění závady Vám nabídneme spolu s řešením i servis za výhodné ceny.

Zajistěte si včas prohlídku Vašeho tepelného zdroje technikem Tepláren Brno! Kontaktujte obchodní úsek do 30. 6. a získejte od nás prohlídku Vašeho zdroje ZDARMA! E-mail: obchod@teplarny.cz, tel.: 545 169 321.

 

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace