Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czAktuality

Všechny aktuality

Dálkové odečty spotřeby Vám zajistí bezpečí a komfort

05. 06. 2017

Chcete novou topnou sezonu zahájit s komfortnějším a bezpečnějším měřením spotřeby tepla a teplé a studené vody? Právě nyní začíná vhodná doba pro výměnu rozdělovačů topných nákladů (RTN) a vodoměrů. Byť by stávající komponenty ještě chvíli vydržely, výměna za modernější zařízení se rozhodně vyplatí.

Už jen proto, že možnost odečtů „na dálku“ šetří Váš čas a zvyšuje bezpečnost. Nemusíte si totiž komplikovat denní rozvrh čekáním na technika, ani mít obavy z triků podvodníků, kteří často využívají záminky pro vstup k Vám do bytu.

S poskytováním doplňkových služeb souvisejících s dodávkou tepla máme bohaté zkušenosti. Hojně využívanou službou je právě zajištění měření, odečtů a rozúčtování nákladů na vytápění a spotřebu studené a teplé vody, a související instalace a výměny RTN a vodoměrů. Instalujeme zařízení českého výrobce, které je navíc vybaveno rádiovým modulem. Právě jeho prostřednictvím je možné provádět odečty spotřeby dálkově. Instalace jednoho kusu RTN či vodoměru v bytě zabere zhruba 15 minut, některá stávající zařízení lze navíc o radiový modul jen doplnit.

Dálkové odečty představují vysoký komfort služby, v době provádění odečtů totiž nemusíte být doma. Vše probíhá bez nutnosti vstupování techniků do bytů. Odečty spotřeby na dálku Vám navíc zajistí bezpečí a ochranu Vašeho soukromí.

Nechejte si zpracovat individuální nabídku! Podrobnější informace k možnostem a cenám Vám ochotně podá pan Martin Brůna na tel. č. 545 169 288 nebo e-mailem na bruna@teplarny.cz. Při větším počtu kusů poskytujeme zajímavé množstevní slevy.

 

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace