Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czAktuality

Všechny aktuality

Modernizujete své tepelné hospodářství? Myslete na informování Tepláren

07. 06. 2017

Vážení zákazníci,
pokud v letních měsících plánujete technickou změnu ve Vaší domovní předávací stanici (DPS), nezapomeňte nás o Vašem záměru informovat. Jen tak Vám můžeme zaručit, že dodávky tepla a teplé vody ve Vašem objektu budou i v budoucnu probíhat bez problému.

Při plánování výměny starého zařízení za nové bychom Vás rádi požádali o následující postup:
Pokud technické řešení rekonstrukce připravuje Vámi externě najatý projektant, dokumentaci před samotnou realizací pro jistotu zkonzultujte s Teplárnami Brno. Důvod, proč tuto důležitou informaci zahrnují i Vaše smluvní podmínky dodávky tepelné energie, je prostý – soustava zásobování tepelnou energií je složitým systémem, jehož parametry jsou optimálně nastaveny pro spolehlivou dodávku tepla na základě typu a výkonu tepelného zařízení ve Vašem objektu. Ne každé zařízení, které je na trhu dostupné, je vhodné pro napojení do stávající soustavy a jeho instalace Vám může způsobit nemalé potíže. Odborník Tepláren Brno dokáže posoudit vhodnost projektantem vybraného zařízení a v případě nesouladu je schopen doporučit vhodnější řešení, které Vám zajistí jak úsporný provoz, tak vysoký komfort služby.

V poslední době jsme zaregistrovali několik případů, kdy bez konzultace s Teplárnami Brno došlo u zákazníka k výměně zařízení pro ohřev teplé vody (tj. bojleru) a následně vznikly komplikace v dodávkách teplé vody do jednotlivých bytů v domě. Jakmile je již rekonstrukce zařízení provedena, je složité, s ohledem na značně nákladnou investici, vzniklou situaci napravovat.

Pokud nevíte, s kým a jakým způsobem modernizaci tepelného zařízení ve Vašem objektu řešit, obraťte se na svého obchodníka v teplárnách. Zajistí Vám potřebné informace a nechá Vám zpracovat nabídku technického a ekonomického řešení, které následně můžete nechat zrealizovat externí firmou. Na koho se obrátit Vám poradí Vyhledávač obchodníků na našich webových stránkách: www.teplarny.cz/najdi-obchodnika

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace