Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czAktuality

Všechny aktuality

Pozor! Není voda jako voda! Do Vaší otopné soustavy patří pouze chemicky upravená!

15. 09. 2017

OTOPNÁ VODA JE TEPLONOSNÉ MÉDIUM, KTERÉ POTŘEBUJE SPRÁVNÉ CHEMICKÉ A FYZIKÁLNÍ VLASTNOSTI. JEDINĚ TAK MŮŽE ZAJISTIT HOSPODÁRNÝ A BEZPORUCHOVÝ PROVOZ VAŠEHO OTOPNÉHO ZAŘÍZENÍ.

Nižší životnost a vyšší náklady
Vlastnosti a kvalita otopné vody ovlivňují poruchovost a životnost částí otopného systému. Na jeho účinnost může mít také vliv usazování oxidů. Jednoduše řečeno, čím nižší účinnost, tím vyšší poruchovost a zároveň vyšší náklady na čištění a údržbu.

Důležitá je stabilizace a úprava
Nezapomínejte, že otopná soustava by měla být vždy napouštěna chemicky neagresivní měkkou vodou! V závislosti nejen na tvrdosti plnící vody nabízíme stabilizaci a úpravu otopné vody unikátním technologickým procesem, při kterém se používají speciální chemické přípravky. Tím zajišťujeme lepší přenos tepla a prodloužení životnosti Vašeho technologického zařízení.

Víme jak na to!
Chcete mít jistotu, že děláte pro svou otopnou soustavu to nejlepší? Než zahájíte práce související s otopnou vodou, kontaktujte vždy dispečink Tepláren Brno. Kvalifikovaný technik zajistí správný postup při vypouštění a následném doplnění otopné vody.

Máte zájem o podrobnější informace?
Kontaktujte NON STOP dispečink Tepláren Brno na tel. čísle: +420 545 161 545.

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace