Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czAktuality

Všechny aktuality

Nejsme pouze výrobcem tepla - v bytových domech už to vědí

04. 10. 2017

POD ZÁŠTITOU OBČANSKÉHO SDRUŽENÍ PRO NÁŠ DŮM SE V BRNĚ 2. ŘÍJNA KONAL DALŠÍ ROČNÍK SYMPOZIA S NÁZVEM „JAK TO DĚLAJÍ JINDE“. ÚČASTNÍCI SYMPOZIA MĚLI I LETOS MOŽNOST VYSLECHNOUT SI NA DVĚ DESÍTKY PREZENTACÍ TÝKAJÍCÍCH SE OPRAV, REKONSTRUKCÍ A ŽIVOTNÍHO STYLU V BYTOVÝCH DOMECH. DVĚMA PREZENTACEMI PŘISPĚLI I ZÁSTUPCI TEPLÁREN BRNO.

Náš obchodní ředitel Ing. Vlastimil Sucháček zaměřil svoji prezentaci na představení Tepláren Brno jinak, než jak je většina Brňanů zná. Nejenže vyrábíme tepelnou a elektrickou energii, ale také stojíme za řadou významných projektů, sponzorujeme nemocnice, městské části a spousty dalších potřebných subjektů. Kromě toho každý rok přinášíme našim zákazníkům řadu novinek. V odpoledním bloku přednášek navázal Zdeněk Měchura prezentací o možných úskalích nabídek tepelných čerpadel. Cílem jeho prezentace bylo upozornit posluchače na důležité faktory, které je třeba pohlídat v nabídce alternativních zdrojů vytápění pro bytové domy.

Děkujeme organizátorům semináře za osvětu a posluchačům za hojnou účast. Těšíme se na další povedenou akci!

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace