Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czAktuality

Všechny aktuality

Teplárny Brno získaly ocenění v soutěži Národní ceny kvality

04. 12. 2017

Teplárny Brno získaly Národní cenu kvality v programu Start Plus - Úspěšná firma. Stali jsme se tak první stoprocentně městskou společností vůbec, jíž se podařilo uspět v této prestižní soutěži, která je jako jediná v České republice pořádaná podle mezinárodně platných pravidel.

Národní ceny kvality jsou v České republice udělovány již od roku 1995 a významně se liší od ostatních podobných ocenění. V jejich hodnocení je totiž využíván Model Excelence vytvořený Evropskou nadací pro management kvality (EFQM), který dokáže objektivně porovnat jednotlivé firmy bez ohledu na velikost a oblast podnikání. Ocenění potvrzuje, že procesy v oblasti strategického řízení jsou ve společnosti dobře nastaveny a je možné přizpůsobovat se příležitostem na trhu i eliminovat případné hrozby. Kromě toho zjištěné ukazatele současně ukazují cestu k dalšímu zlepšování. Národní ceny kvality jsou udělovány ve více než osmdesáti zemích světa.

„Pokud je mi známo, Národní cenu kvality dosud nezískala žádná jiná tuzemská teplárenská společnost, proto doufám, že tento úspěch posílí naši dobrou image jak u našich odběratelů, tak u odborné veřejnosti.“
Ing. Petr Fajmon, MBA, generální ředitel Tepláren Brno, a.s.

Brněnské teplárny prošly hodnocením v oblastech strategického řízení, řízení finančního a personálního managementu, zákaznického přístupu i vnímání společnosti okolím. Hodnotící komise hodnotila kladně zejména přístup tepláren k zákazníkům.
Slavnostní vyhlášení cen proběhlo v úterý 28. listopadu 2017 ve Španělském sále Pražského hradu. Ocenění převzal předseda představenstva akciové společnosti, Mgr. Petr Hladík.

Více v tiskové zprávě ze dne 1. 12. 2017.

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace