Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czAktuality

Všechny aktuality

Čas na změnu. Starosti s tepelným zdrojem i financováním nechejte na nás

14. 02. 2018

DOSLUHUJE VÁM VAŠE STARÉ ZAŘÍZENÍ? CHYBÍ VÁM FINANCE NA VYBUDOVÁNÍ EFEKTIVNĚJŠÍHO TEPELNÉHO ZDROJE? NEMÁTE ČAS NEBO DOSTATEK ZKUŠENOSTÍ, ABYSTE ZDROJ PROVOZOVALI, NEBO SE PUSTILI DO JEHO REKONSTRUKCE? NEVĚŠTE HLAVU, PRÁVĚ V TAKOVÝCH PŘÍPADECH JSME TU PRO VÁS.

Začněte nový rok jinak – dostaňte tepelný zdroj do formy a starosti o jeho provozování nechejte na nás! V Teplárnách Brno poskytujeme komplexní služby v oblasti vybudování a rekonstrukce veškerých typů zdrojů tepla – parních a horkovodních výměníkových stanic i plynových kotelen. Spolupráci nastavíme individuálně s ohledem na zdroj, výši odběru i Vaše potřeby.

Abyste s teplem měli co nejméně starostí, nabízíme Vám také možnost převzetí Vašeho zdroje do provozování a to jak formou technického zhodnocení, tak formou věcného břemene. Naši technici zajistí bezpečný a spolehlivý provoz zdroje včetně pravidelného servisu, oprav, údržby a nutných revizí.

Máte zájem o podrobnější informace? Napište nám na obchod@teplarny.cz. Rádi pro Vás připravíme řešení na míru Vašim potřebám.

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace