Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czAktuality

Všechny aktuality

1,2 milionu korun pro Brněnské zdravotnictví

21. 02. 2018

BRNĚNSKÉ ZDRAVOTNICTVÍ PODPORUJEME CÍLENĚ OD ROKU 2010. OD TÉ DOBY VĚNUJEME KAŽDÝ ROK NA PODPORU PÉČE O PACIENTY ČÁSTKU VYŠŠÍ NEŽ 1 MILION KORUN A ANI V MINULÉM ROCE TOMU NEBYLO JINAK. VYUŽITÍ FINANČNÍ PODPORY JE PLNĚ V RUKOU ZDRAVOTNÍKŮ, KTEŘÍ NEJLÉPE VĚDÍ, JAKÉ NOVÉ TECHNOLOGIE ZVOLIT NEBO JAKÉ VYBAVENÍ ZVÝŠÍ KOMFORT PACIENTŮ A ZDRAVOTNICKÉHO PERSONÁLU.

Polohovatelná lůžka, šetrnější ozařování, tělesná diagnostika
Úrazová nemocnice Brno využila finanční příspěvek k zakoupení nových elektricky polohovatelných lůžek se speciálními matracemi. „Třetina našich postelí nemá elektrické ovládání, zatímco na polohovacích lůžkách si pacienti mohou nejen určit výšku pod hlavou nebo pod nohama, ale lze zvednout nebo snížit i výšku postele, aby se nemocnému bezpečněji vstávalo, což velmi zvýší komfort pacientů,“ popsala hlavní sestra Andrea Lišková výhody nových lůžek, které usnadní práci také ošetřujícímu personálu. Obdobnou výměnu lůžek plánují s využitím našeho daru také v Nemocnici Milosrdných bratří a ve Fakultní nemocnici u svaté Anny.

U svaté Anny dále plánují pořídit přístroj pro tělesnou diagnostiku do nové ambulance výživy, která se otevře v roce 2018. „Toto pracoviště bude určeno pacientům, kteří jsou léčeni v ambulancích a poradnách naší nemocnice, nemocným propuštěným do domácího léčení a jejich příbuzným i široké veřejnosti.“ přiblížila mluvčí svatoanenské nemocnice Petra Veselá.

Pokoj pro rodiče na dětské JIP vybudovali díky naší podpoře v Dětské nemocnici FN Brno. Maminky a tatínkové tak mohou zůstat se svými nemocnými, nebo předčasně narozenými dětmi 24 hodin denně. Na špičkové léčebné technologie využijí dar v Masarykově onkologickém ústavu. Nová sonda umožní šetrnější ozařování při léčbě gynekologických nádorů.

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace