Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czAktuality

Všechny aktuality

Podporujeme brněnské městské části

13. 03. 2018

V UPLYNULÉM ROCE JSME PŘISPĚLI ČÁSTKOU JEDEN MILION KORUN NA PODPORU BRNĚNSKÝCH MĚSTSKÝCH ČÁSTÍ. PENÍZE BYLY ROZDĚLENY MEZI MČ BRNO-JIH, ČERNOVICE, ŽABOVŘESKY, KRÁLOVO POLE A STARÝ LÍSKOVEC. RADOST BUDOU MÍT PŘEDEVŠÍM DĚTI.

„Už vloni na podzim jsme díky příspěvku od Tepláren nově vybavili dětské hřiště na Luční ulici. Takže se teď nejmenší návštěvníci mohou vydovádět na nových houpadlech, houpačce nebo v hracím domečku. Pro jejich starší kamarády je určený nový šplhací polygon. Hřiště tak mohou využívat všechny věkové kategorie dětí,“ uvedl Ing. Tomáš Vokoun, referent všeobecného odboru Úřadu městské části Brno-Žabovřesky.

Obnova čeká také dětské hřiště ve vnitrobloku sídliště Komárov. To patří mezi největší hřiště v městské části Brno-jih, proto se tam scházejí děti z celého sídliště i blízkého okolí. Objekt je však na pokraji životnosti a vyžaduje celkovou obnovu.

„S rekonstrukcí počítáme na jaře letošního roku. Děti se mohou těšit na všechno, co mají rády. Plánujeme velké herní sestavy, kde nebudou chybět skluzavky, prolézačky, houpačky ani pískoviště… A rodiče či senioři určitě ocení i obnovu mobiliáře, do kterého samozřejmě patří i nové lavičky,“ popsal plány Mgr. Josef Haluza, místostarosta MČ Brno-jih.
Další změny proběhnou ve Starém Lískovci. Zde peníze půjdou na opravu narušeného dřevěného obložení na sedacích stupních v areálu vícegeneračního hřiště Bosonožská. Na sportovní aktivity pak vsadila radnice Králova Pole. Celkem 16 nových stojanů na jízdní kola pomohlo zlepšit podmínky pro místní nadšence cyklistiky.

V rámci sponzoringu se Teplárny Brno zaměřují nejen na brněnské městské části, ale také na podporu sportu a zdravotnictví. Za aktivity naplňující společenskou odpovědnost jsme v roce 2016 získali první místo v soutěži Cena hejtmana Jihomoravského kraje.

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace