Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czAktuality

Všechny aktuality

Zajistěte si kontrolu tepelných zdrojů zdarma

31. 05. 2018

LETOŠNÍ ZIMNÍ SEZONU OPĚT CHARAKTERIZOVALY TEPLOTNÍ VÝKYVY. VÝRAZNĚ TEPLEJŠÍ LEDEN VYSTŘÍDALY CHLADNĚJŠÍ ÚNOR A BŘEZEN. I VE DRUHÉ POLOVINĚ TOPNÉHO OBDOBÍ TAK RADIÁTORY HŘÁLY MNOHO DNÍ NAPLNO A CHLADNĚJŠÍ POČASÍ VŠECHNY TEPELNÉ ZDROJE DŮKLADNĚ PROVĚŘILO.

Právě nyní, v době letní odstávky, je ten správný čas dopřát svému tepelnému zdroji za odměnu pravidelnou kontrolu, aby Vás ani v příštím roce nezaskočila náhlá porucha a radiátory hřály spolehlivě tak, jak mají. Všem našim zákazníkům proto nabízíme kontrolu tepelného zařízení našimi techniky – při objednání prohlídky do 29. června 2018 Vám zařízení zkontrolujeme zdarma.

K čemu prohlídka slouží?
U tepelných zařízení, která patří do vlastnictví Tepláren Brno, jsou každoročně v době letní odstávky prováděny v souladu s vyhláškou pravidelné odborné prohlídky zdrojů a rozvodů. Zákazníkům však doporučujeme zkontrolovat i zařízení mimo vlastnictví tepláren. Pravidelný servis, čištění a výměna nutných částí zajistí bezproblémový provoz během topné sezony, mohou ale také pomoci snížit náklady na teplo. Pokud svému tepelnému zařízení dopřejete pravidelnou péči, vrátí se Vám to v podobě včasného odhalení případných nedostatků.

Mnoho majitelů objektů z „úsporných“ důvodů řeší nedostatky tepelných soustav, které zpozorovali v průběhu zimního období, na vlastní pěst. Mohou si tak ale přivodit ještě větší problémy. Pro veškeré servisní a opravářské práce je totiž nutné mít nejen zkušenosti, ale také potřebná oprávnění.

Jak prohlídka probíhá?
Návštěva revizního technika Tepláren Brno trvá zpravidla 30 minut a zahrnuje vizuální kontrolu zdroje včetně tlakoměrů, teploměrů a prověření funkčnosti armatur. V případě zjištění závady Vám nabídneme spolu s řešením i servis za výhodné ceny.

Zajistěte si včas prohlídku svého tepelného zdroje technikem Tepláren Brno!
Kontaktujte pana Františka Honse do 29. 6. a získejte od nás prohlídku svého tepelného zdroje ZDARMA. E-mail: hons@teplarny.cz, tel.: 545 169 434.

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace