Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czAktuality

Všechny aktuality

Zaparkovat pomáhají udělené výjimky

05. 06. 2018

VÝMĚNA ROZVODNÉ SÍTĚ LETOS NEUZAVŘELA ŽÁDNOU Z DOPRAVNÍCH TEPEN, ALE V LOKALITÁCH V OKOLÍ ÚVOZU A ÚDOLNÍ POSTUPNĚ NA PŘECHODNOU DOBU ZMIZÍ STOVKY PARKOVACÍCH MÍST.

Jsme si vědomi komplikací, které Brňanům způsobuje dočasné zrušení parkovacích míst v rámci přestavby zastaralých parovodů za moderní horkovody. Částečnou kompenzací jsou mimořádná stání na Údolní a bezmála tři stovky výjimek udělených zhotoviteli staveb pro parkování obyvatel ulic v okolí Obilního trhu, Gorkého, Úvozu a Mendlova náměstí. „Ani tato opatření nejsou definitivní a pořád hledáme ve spolupráci s městem i jiná řešení a možnosti, jak vytvořit další místa pro parkování. Situace se stále mění podle toho, jak stavba postupuje,“ ujistil generální ředitel Tepláren Brno Ing. Petr Fajmon, MBA.

I nadále platí, že se obyvatelé dotčených ulic mohou domluvit se stavbyvedoucím na možnosti parkování a přidělení výjimky, která jim umožní zaparkovat. Tak, jak postupně budou stavební práce pokračovat, budou parkovací stání obnovována, a to i po jednotlivých úsecích. Tam, kde je to možné, dostávají motoristé možnost vjezdu do vnitrobloků, kde lze rovněž parkovat. „Vše se vždy snažíme řešit operativně podle možností daného místa a děláme maximum pro to, abychom obyvatelům dotčených ulic umožnili parkovat v místech, kde nebudou v daném okamžiku probíhat stavební práce,“ ujistil Petr Fajmon.

Co přinesou nové horkovody?

Máte dotaz? Obraťte se na zástupce Tepláren Brno nebo přímo na zhotovitele jednotlivých staveb. Všechny kontakty a aktuální informace najdete na www.teplarny.cz/projekty.

 

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace