Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czAktuality

Všechny aktuality

Naše teplo hřeje: Marriott Courtyard

10. 10. 2018

STARÁME SE O TEPELNÝ KOMFORT 99 535 BRNĚNSKÝCH DOMÁCNOSTÍ A ŘADY VÝZNAMNÝCH FIREM A INSTITUCÍ. NĚKTERÉ Z NICH VÁM POSTUPNĚ PŘEDSTAVUJEME.

O výhodnosti centrální dodávky tepla svědčí neustálé rozšiřování okruhu odběratelů od bytových domů přes firmy až po administrativní komplexy. K soustavě zásobování tepelnou energií je připojen i brněnský hotel Marriott Courtyard. Moderní čtyřhvězdičkový hotel provozovaný nadnárodním řetězcem stojí na ulici Holandská a je součástí administrativního komplexu Spielberk Office Centre. Po vybudování horkovodní přípojky, které zajistily Teplárny Brno, využívají v Marriottu dodávky tepla pro vytápění i přípravu teplé vody. Během roku se v hotelu spotřebuje téměř 4 000 GJ tepelné energie.

Nový Marriott Courtyard není jediným hotelem v Brně, který spoléhá na centrální dodávku tepelné energie. Mezi významné hotely využívající našich služeb patří také Grandhotel Brno, Best Western Premier Hotel International, Hotel Continental, hotel Voroněž či Barceló Brno Palace.

Foto: www.booking.com

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace