Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czPomáháme

Archiv

Novopečené školáky opět potěšily dárky od tepláren

01. 09. 2015

Novopečené školáky opět potěšily dárky od tepláren

Na prvňáčky v základních školách v Brně, které jsou připojeny k centrálnímu zásobování teplem, dnes opět čekalo malé překvapení k jejich školní premiéře. Již pátým rokem jsme rozdali malým školákům dárkové balíčky, kterými jsme je chtěli především potěšit, ale zároveň také podpořit jejich bezpečnost při cestě do školy.

Obsah balíčků jsme připravovali i v letošním roce tak, aby byl k užitku žáčkům po celý jejich první školní rok. V osvědčeném balení ve formě praktického sáčku na přezůvky našly děti zábavný zápisníček školáka, magnetku s rozvrhem hodin, česko-anglické pexeso a reflexní přívěšek v podobě maskota naší společnosti, dráčka Teplíka, který pomůže zvýšit bezpečnost dětí při každodenní cestě do školy. Celkem jsme letos připravili dárky pro bezmála 2400 dětí.

V prosinci letošního roku si Teplárny Brno připomenou 85. výročí od chvíle, kdy byl spuštěn na Špitálce první teplárenský zdroj v moravské metropoli. V současnosti zásobujeme teplem více než 60 procent brněnských domácností, mezi odběratele patří právě také mnohé brněnské základní školy. Rádi bychom v této souvislosti připomněli, že topíme už několikáté generaci Brňanů a hlavně, že jsme a chceme zůstat do budoucnosti společensky odpovědnou firmou, které záleží na jejím okolí.

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace