Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czPomáháme

Archiv

Pomáháme Masarykovu onkologickému ústavu

13. 10. 2015

Svoji sponzoringovou strategii jako firma s výhradně lokálním zaměřením cíleně soustředíme především na pomoc zdravotnickým zařízením v Brně. Snahou je touto pomocí ukázat, že nám není lhostejné naše okolí, životní prostředí, ale ani kvalita života lidí ve městě. Letos lékaři Masarykova onkologického ústavu využili sponzorský příspěvek Tepláren Brno pro pořízení elektrokoagulační jednotky pro šetrné zastavení krvácení z menších cév při operacích.

Masarykovu onkologickému ústavu přispívají Teplárny Brno pravidelně už od roku 2010, za tu dobu jsme této výjimečné nemocnici věnovali 1,5 milionu korun. Jsme velmi rádi, že můžeme onkologům alespoň tímto způsobem pomáhat v boji s nádorovým onemocněním a že i díky tomu při léčbě rakoviny dosahují lepších a lepších výsledků.

V minulých letech sponzorské dary Tepláren Brno pomohly onkologům například při pořízení videokolonoskopu, přístrojů umožňujících diagnostiku a prevenci dědičných forem nádorových syndromů či zařízení pro bronchoskopické zákroky, které velmi často zachraňují život nemocných.

Tisková zpráva

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace