Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czPomáháme

Archiv

Na podporu formou darů věnujeme kolem 3 milionů korun ročně. Kraj to ocenil

08. 12. 2016

Na podporu formou darů věnujeme kolem 3 milionů korun ročně. Kraj to ocenil

Historicky první ročník soutěže Ceny hejtmana Jihormoravského kraje za společenskou odpovědnost vyhlásila vloni na jaře Rada Jihomoravského kraje ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou jižní Moravy a Radou kvality ČR. Na pomyslných stupních vítězů jsme se umístili i v loňském roce, ve druhém ročníku soutěže jsme letos získali 1. místo.

Soutěže se mohly zúčastnit jak organizace podnikatelského, tak i veřejného sektoru včetně škol, nemocnic, sociálních zařízení, obcí a podobně. Hodnotící kritéria byla rozdělena do několika kategorií, například regionální odpovědnost, sociální odpovědnost či odpovědnost ekonomická nebo environmentální. Smyslem soutěže je veřejně ocenit úsilí organizací, které se společenskou odpovědností aktivně a nad rámec svých zákonných povinností zabývají. 

„Pomáhat se má nezištně a bez nároku na pochvalu. Což na druhé straně neznamená, že nás letošní úspěch v této soutěži netěší. Bereme ho především jako potvrzení toho, že pomáháme tam, kde je opravdu potřeba.“
- Ing. Petr Fajmon, MBA, generální ředitel Tepláren Brno, a.s.

Teplárny Brno již od roku 2010 například cíleně podporují brněnské zdravotnictví či přispívají neziskovým organizacím, které se zabývají handicapovanými či nemocnými, především dětmi a seniory. Na podporu veřejně prospěšných aktivit formou darů vynakládají průměrně kolem tří milionů korun ročně.

Více se dozvíte v tiskové zprávě ze dne 7. 12. 2016

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace