Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czPomáháme

Archiv

Popálky získaly díky golfové benefici 40 tisíc korun

08. 09. 2017

Popálky získaly díky golfové benefici 40 tisíc korun

Máme za sebou další ročník benefičního golfového turnaje TB OPEN 2017. Přátelské sportovní klání se uskutečnilo ve středu 6. září 2017 v golfovém resortu Kaskáda Brno. Výtěžek z benefice Teplárny Brno již podruhé věnovaly obecně prospěšné společnosti Popálky.

Turnaj opět proběhl v herním formátu Texas Scramble dvojic. Benefiční soutěž byla umístěna na sedmé soutěžní jamce, kde měli hráči možnost zakoupit si míčky v hodnotě 100 Kč. Jejich úkolem bylo následně tyto míčky odehrát pokud možno tak, aby na první úder dopadly až na green. Za každý takto úspěšně odehraný míček věnovaly Teplárny Brno na účely benefice dalších 1 000 Kč.

Koupí soutěžních míčků a díky úspěšným odpalům všech hráčů se na podporu Popálek podařilo vybrat krásných 40 000 Kč. Po vyhlášení výsledků turnaje předal generální ředitel Tepláren Brno, Ing. Petr Fajmon, MBA, zástupkyním rganizace Popálky o.p.s., Bc. Janě Lacinové a Mgr. Kláře Mayerové symbolický šek.

Děkujeme všem hráčům za podporu benefice.

Popálky o.p.s. jsou nestátní neziskovou organizací, která pomáhá dětem i dospělým po popáleninovém úrazu a jejich blízkým vyrovnat se s fyzickými, sociálními a psychologickými důsledky úrazu a vrátit se co nejdříve zpátky k aktivnímu životu. Spolupracují s Klinikou popálenin a rekonstrukční chirurgie Fakultní nemocnice Brno-Bohunice.

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace