Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czTiskové zprávy

Všechny tiskové zprávy

Teplárny Brno obnovují dodávky tepla

05. 10. 2012

Říjen s sebou přinesl konec babího léta a výrazné ochlazení. Radiátory proto zase začnou hřát. Teplárny Brno začínají po krátkém přerušení dodávek tepla znovu topit od pátku 5. října.  

Vzhledem k chladnému počasí posledních dní a poklesu průměrných denních venkovních teplot pod třináct stupňů Celsia, byla splněna podmínka stanovená vyhláškou pro vytápění a Teplárny Brno proto obnovují dodávky tepla k vytápění.

Podle dlouhodobé předpovědi počasí nelze očekávat zvýšení teploty. „Pro dnešní den není předpověď počasí, co do teplot, příznivá, proto postupně zprovozňujeme tepelné zdroje a obnovujeme dodávku tepla,“ objasnil provozní ředitel Tepláren Brno Igor Šesták. 

Teplárny Brno přerušily dodávky tepla s ohledem na oteplení a zvýšení průměrných denních venkovních teplot po pěti dnech vytápění ve středu 26. září. Vyhláška, která stanovuje pravidla pro vytápění, uvádí, že dodávky tepla jsou přerušeny, pokud průměrná denní teplota venkovního vzduchu vystoupí nad +13 °C ve dvou dnech po sobě následujících a podle vývoje počasí nelze očekávat snížení této teploty.

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace