Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czTiskové zprávy

Všechny tiskové zprávy

Teplárny Brno mají novou webovou prezentaci

23. 08. 2012

Teplárny Brno spustily novou podobu webových stránek z domény www.teplarny.cz.

Moderní grafický design, přehlednější struktura i zajímavé doplňkové služby zpříjemní zákazníkům vyhledávání potřebných informací. Přímo z titulní stránky se dozvíte, jaká je současná venkovní teplota, jaké jsou plánované odstávky a co se aktuálně ve společnosti děje. „Webové stránky jsme testovali ve zkušebním provozu, protože je zde několik nových a technologicky náročnějších aplikací. Aktuálně jsme ještě přidali soutěžní anketu o hodnocení firmy,“ vysvětlil marketingový specialista Tepláren Brno Jaroslav Crlík.

Každý návštěvník webových stránek může v hodnotícím formuláři vyjádřit svůj názor na Teplárny Brno. Pokud uvede svůj kontakt, bude zařazen do slosování o ceny. 

Dalším lákadlem stránek je přesné teplotní zpravodajství, které zobrazuje mapa venkovních teplot z různých částí města Brna. Velkou novinkou je interaktivní mapa rozvodů, díky které získáte představu o rozsahu soustavy zásobování tepelnou energií a o umístění jednotlivých zdrojů.

Na stránkách nechybí stěžejní informace z portfolia produktů a služeb, ceníky, kontakty na konkrétní provozy. „Připravujeme také zřízení chráněné zákaznické zóny a sekci s radami na úsporu tepelné energie,“ doplnil Crlík. Nové stránky společnosti je možné spustit také na všech mobilních zařízeních.

  

Kontakt:

Mgr. Michaela Gáliková

Tisková mluvčí, Teplárny Brno, a.s.

GSM: 602 552 092

e-mail: galikova@teplarny.cz

www.teplarny.cz

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace