Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czTiskové zprávy

Všechny tiskové zprávy

Teplárny Brno přidaly mezi své zákazníky stotisící byt

20. 01. 2020

Teplárny Brno přidaly mezi své zákazníky stotisící byt

Stotisící byt v jihomoravské metropoli si připsaly na seznam svých zákazníků Teplárny Brno. Jde o jednu z nově připojených bytových jednotek na adrese U Červeného mlýna v lokalitě za královopolským obchodním centrem. „Těší mě, že v Brně stále roste počet těch, kteří se spoléhají na centrální zásobování teplem. Pro srovnání: rodinný domek s kotlem na pevná paliva vypustí do ovzduší stejné množství prachu jako teplárna při výrobě tepla zhruba pro 300 bytů. Teplárny samy pak neustále modernizací svých technologií přispívají k dalšímu snižovaní ekologické zátěže, ať už se jedná snižování emisí oxidů dusíku či CO2,“ uvedla primátorka Markéta Vaňková. V současnosti už Teplárny Brno zásobují více než polovinu brněnských bytů. „Zájem o teplo s plným komfortem mají však kromě domácností rovněž provozovatelé průmyslových a výrobních objektů stejně jako developeři připravující obytné či administrativní komplexy. Portfolio našich odběratelů se stále zvyšuje,“ uvedl generální ředitel Tepláren Brno Petr Fajmon a dodal: „Připojení jubilejní bytové jednotky bereme trochu jako první dárek k letošnímu výročí naší společnosti.“ Teplárny Brno si totiž v tomto roce připomínají 90 let od chvíle, kdy byla spuštěna teplárna na Špitálce.

Mezi odběrateli Tepláren Brno jsou kromě domácností například AZ Tower, Masarykův onkologický ústav, polyfunkční objekt SONO Centrum, Vila Tugendhat, univerzity a pivovar či desítky dalších významných brněnských firem a institucí.

Kontakt:

Ing. Renata Diatková
Vedoucí sekretariátu generálního ředitele
Teplárny Brno, a.s.
GSM: 724 430 587
e-mail: diatkova@teplarny.cz
www.teplarny.cz

Tisková zpráva

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace