Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czTiskové zprávy

Všechny tiskové zprávy

Charitativní vernisáž pomůže dětem z brněnské Dětské nemocnice

12. 04. 2012

Mít zdravé a šťastné děti, je největším přáním každého z nás. Bohužel některým zraněním, úrazům nebo nemocem nedokážeme předejít a děti končí v nemocnici. Abychom malým pacientům a jejich rodičům mnohdy náročný a dlouhodobý pobyt v nemocnici ulehčili, darují Teplárny Brno brněnské Dětské nemocnici sto tisíc korun. Předání daru bude součástí charitativní vernisáže fotografií z prostředí traumatologie Dětské nemocnice FN Brno, kterou pořádají Teplárny Brno ve spolupráci s nadačním fondem Modrý hroch.

Vernisáž bude slavnostně zahájena ve čtvrtek 19. dubna v 18:00 ve Wannieck Gallery. Jedná se o charitativní vernisáž s kulturním večerem pod záštitou Tepláren Brno, nesoucí základní myšlenku pomoci dětem, které se léčí v brněnské Dětské nemocnici.

Smyslem akce je získat co největší finanční obnos pro Dětskou nemocnici a Kliniku dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie. Podílí se na něm jak nadační fond Modrý hroch, tak samotní zaměstnanci Tepláren Brno, zástupci ostatních městských firem a osobnosti jako například lyžař Ondřej Bank. Za finanční dar Tepláren Brno sto tisíc korun budou na tuto kliniku pořízeny moderní noční stolky.

Výstava velkoformátových fotografií života dětí na klinice traumatologie fotografa Roberta Vlka bude doprovázena prodejem obrázků. Ty malují dětští pacienti přímo v nemocnici metodou enkaustika (malba horkým voskem). Každý návštěvník vernisáže si bude moci obrázek zakoupit a přispět tak na zlepšení podmínek v nemocnici. Výstavu bude možné navštívit v prostorách Wannieck Gallery do poloviny května.

více

 

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace