Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czTiskové zprávy

Všechny tiskové zprávy

Obnovujeme dodávky tepla

24. 05. 2013

Ledoví muži se zřejmě vracejí a s týdenním zpožděním přinášejí citelné ochlazení. Radiátory se proto opět rozehřejí. Po měsíčním přerušení dodávek tepla začínají Teplárny Brno znovu topit od pátku 24. května 2013.

Vzhledem k chladnému počasí posledních dnů a poklesu průměrných denních venkovních teplot pod třináct stupňů Celsia, byla splněna podmínka stanovená vyhláškou pro vytápění a Teplárny Brno proto obnovují dodávky tepla k vytápění. „Protože ani další prognózy meteorologů až do úterý 28. května nejsou příznivé a nelze očekávat oteplení, zprovozníme tepelné zdroje a obnovíme dodávku tepla,“ upřesnil provozní ředitel Tepláren Brno Igor Šesták. Teplárny Brno přerušily letos dodávky tepla s ohledem na oteplení a zvýšení průměrných denních venkovních teplot 24. dubna – nejdříve za poslední tři roky. Vyhláška, která stanovuje pravidla pro vytápění, uvádí, že dodávky tepla jsou přerušeny, pokud průměrná denní teplota venkovního vzduchu vystoupí nad +13 °C ve dvou dnech po sobě následujících a podle vývoje počasí nelze očekávat snížení této teploty.

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace