Odstávky a výkopové práce:

Menu

Nonstop havarijní služba: 545 161 545

Ústředna: 545 161 111

mail@teplarny.czAktuality

Všechny aktuality

Teplota a čas září na Nových sadech na 200 metrů

27. 10. 2017

JEŠTĚ NEDÁVNO NAŠE VÝMĚNÍKOVÁ STANICE NA NOVÝCH SADECH SPLÝVALA SE SVÝM OKOLÍM A VĚTŠINA KOLEMJDOUCÍCH ČI KOLEMJEDOUCÍCH BRŇANŮ JI ANI NEVNÍMALA. NYNÍ JI UŽ NEPŘEHLÉDNETE A NAVÍC POHLEDEM NA JEJÍ STŘECHU ZJISTÍTE, KOLIK JE HODIN A KOLIK JE PRÁVĚ STUPŇŮ.

Naše tepelné zdroje mají v životě mnoha Brňanů velký význam. Ve výrobních zdrojích vzniká teplo, které je následně prostřednictvím lokálních zdrojů rozvedeno až do jejich bytů. Zároveň jsou součástí architektury města, a tak si myslíme, že si zaslouží větší pozornost. Proto jsme si první z nich vzali "do parády".

Vlajkovou lodí se stala výměníková stanice na Nových sadech, které v teplárnách říkáme jednoduše "Domeček". Oblékli jsme jej do výrazného červeného kabátu z bannerů, které Brňany informují o výhodách dodávky tepla od Tepláren Brno. Kromě nového vzhledu dostal Domeček ještě jedno zásadní vylepšení – na jeho střeše nově svítí dva LED panely, které na dálku až 200 metrů informují o datu a přesném času. Díky instalovanému čidlu se navíc dozvíte aktuální venkovní teplotu.

Podívejte se sami, jak se Domeček vybarvil:

Máte zájem o aktuální informace?

Napište prosím číslo dva:

brno nckcr iso-27001 iso-9001 iso-14001 iso-50001
ohsas_18001 bp Teplárenského sdružení ČR šalina
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace